o wydarzeniu


Trefl Kids „Sportowym Projektem Społecznym 2022 roku” w plebiscycie Stowarzyszenia Sport Biznes Polska

Projekt zajęć sportowych Trefl Kids, a przede wszystkim jego odsłona z marca 2022 roku „przywrócić dzieciństwo poprzez sport” dla dzieci z Ukrainy został wyróżniony podczas Gali Sport Biznes Polska w kategorii Sportowy Projekt Społeczny.

Gratulujemy!

 

Trefl Kids to projekt, w ramach którego prowadzona jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży. Ważną jego częścią jest zarażanie pasją do sportu i zdrowego stylu życia przez zawodowych sportowców drużyn Trefla.

 

Nieco ponad rok temu Stowarzyszenie Trefl Pomorze przy wparciu Partnerów: Trefl Gdańsk, Trefl Sopot, Fundacja 4F Pomaga, ERGO ARENA i Fundacja Trefl, w ekspresowym tempie dostosowało swoje zajęcia do potrzeb uchodźców z Ukrainy, dzięki czemu w ciągu kilku miesięcy gościliśmy ponad 1300 uczestników. 

 

To ogromna radość móc działać na rzecz stworzenia bezpiecznej przystani i miejsca wytchnienia dla dzieci i rodziców z Ukrainy zaraz po wybuchu wojny, kiedy to było szczególnie potrzebne.

 

Nagrodę w imieniu Treflowego zespołu odebrali Prezesi klubów Dariusz Gadomski i Marek Wierzbicki, Członek Zarządu Stowarzyszenia Trefl Pomorze Kamil Leśniewski oraz odpowiedzialne za marketing i komunikację w klubach Barbara Lewandowska-Paluch i Justyna Gdowska.

dodaj do kalendarza


Projekt zajęć sportowych Trefl Kids, a przede wszystkim jego odsłona z marca 2022 roku "przywrócić dzieciństwo poprzez sport" dla dzieci z Ukrainy został wyróżniony podczas Gali Sport Biznes Polska w kategorii Sportowy Projekt Społeczny. Gratulujemy!   Trefl Kids to projekt, w ramach którego prowadzona jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży. Ważną jego częścią jest zarażanie pasją do sportu i zdrowego stylu życia przez zawodowych sportowców drużyn Trefla.   Nieco ponad rok temu Stowarzyszenie Trefl Pomorze przy wparciu Partnerów: Trefl Gdańsk, Trefl Sopot, Fundacja 4F Pomaga, ERGO ARENA i Fundacja Trefl, w ekspresowym tempie dostosowało swoje zajęcia do potrzeb uchodźców z Ukrainy, dzięki czemu w ciągu kilku miesięcy gościliśmy ponad 1300 uczestników.    To ogromna radość móc działać na rzecz stworzenia bezpiecznej przystani i miejsca wytchnienia dla dzieci i rodziców z Ukrainy zaraz po wybuchu wojny, kiedy to było szczególnie potrzebne.   Nagrodę w imieniu Treflowego zespołu odebrali Prezesi klubów Dariusz Gadomski i Marek Wierzbicki, Członek Zarządu Stowarzyszenia Trefl Pomorze Kamil Leśniewski oraz odpowiedzialne za marketing i komunikację w klubach Barbara Lewandowska-Paluch i Justyna Gdowska.">
Projekt zajęć sportowych Trefl Kids, a przede wszystkim jego odsłona z marca 2022 roku "przywrócić dzieciństwo poprzez sport" dla dzieci z Ukrainy został wyróżniony podczas Gali Sport Biznes Polska w kategorii Sportowy Projekt Społeczny. Gratulujemy!   Trefl Kids to projekt, w ramach którego prowadzona jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży. Ważną jego częścią jest zarażanie pasją do sportu i zdrowego stylu życia przez zawodowych sportowców drużyn Trefla.   Nieco ponad rok temu Stowarzyszenie Trefl Pomorze przy wparciu Partnerów: Trefl Gdańsk, Trefl Sopot, Fundacja 4F Pomaga, ERGO ARENA i Fundacja Trefl, w ekspresowym tempie dostosowało swoje zajęcia do potrzeb uchodźców z Ukrainy, dzięki czemu w ciągu kilku miesięcy gościliśmy ponad 1300 uczestników.    To ogromna radość móc działać na rzecz stworzenia bezpiecznej przystani i miejsca wytchnienia dla dzieci i rodziców z Ukrainy zaraz po wybuchu wojny, kiedy to było szczególnie potrzebne.   Nagrodę w imieniu Treflowego zespołu odebrali Prezesi klubów Dariusz Gadomski i Marek Wierzbicki, Członek Zarządu Stowarzyszenia Trefl Pomorze Kamil Leśniewski oraz odpowiedzialne za marketing i komunikację w klubach Barbara Lewandowska-Paluch i Justyna Gdowska.&sf=true&output=xml" class="col-xs-12 col-sm-6"> GOOGLE CALENDAR