o wydarzeniu


Vica zamiast Majoliki

– Już od połowy lutego ruszy ze swoimi cateringowymi usługami nowy najemca restauracji w Gdańskim Klubie Biznesu. Znany wielu klubowym kolegom Wojciech Pytlik, właściciel firmy VICA, uległ magii Willi Patschkego i przeniósł swoja działalność z Gdyni do naszej siedziby.  Vica działa od 23 lat na trójmiejskim rynku. Specjalizuje się w organizowaniu przyjęć, eventów, gastronomicznej oprawy imprez firmowych i rodzinnych. Od wielu lat wspiera swoich klientów wyśmienitymi daniami „na wynos” nie tylko z okazji świąt.

Wojciech Pytlik jest synem intendenta z legendarnego polskiego transatlantyku M/S Stefan Batory, wraz z żona Ludwiką założyli firmę oferującą tradycyjne i niestandardowe usługi cateringowe. Zachęcamy do korzystania!

Remont dachu wozowni

– W przeddzień Nowego Roku ogromny konar drzewa spadł na dach wozowni (podobnie jak cały teren Willi Patschego wpisanej do rejestru zabytków). Stary dach uległ poważnemu uszkodzeniu. Musieliśmy uruchomić pilne prace remontowe. Dach i rynny są już   naprawione, a wnętrze osuszone i wyremontowane.

dodaj do kalendarza


GOOGLE CALENDAR