o wydarzeniu


Szanowni Państwo,

W imieniu Olivia Business Centre oraz Partnerów wydarzenia Gdańskiego Klubu Biznesu i ESO Audit mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wykład dr hab. Katarzyny Rozmarynowskiej pt. „Tajemnicze ogrody starej Oliwy”

który odbędzie się 8 listopada (wtorek) o godz. 17.00 w Olivia Sky Clubie (budynek Olivia Tower, 12 piętro, al. Grunwaldzka 472A)

Dr hab. Katarzyna Rozmarynowska jest wykładowcą na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej oraz specjalistką w dziedzinie architekury krajobrazu i historii sztuki ogrodowej.

Wydała wiele książek m.in.”Ogrody odchodzące…?”i „Wędrówki po Wrzeszczu” w wydawnictwie „słowo/obraz terytoria”.

dodaj do kalendarza


który odbędzie się 8 listopada (wtorek) o godz. 17.00 w Olivia Sky Clubie (budynek Olivia Tower, 12 piętro, al. Grunwaldzka 472A) Dr hab. Katarzyna Rozmarynowska jest wykładowcą na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej oraz specjalistką w dziedzinie architekury krajobrazu i historii sztuki ogrodowej. Wydała wiele książek m.in."Ogrody odchodzące...?"i "Wędrówki po Wrzeszczu" w wydawnictwie "słowo/obraz terytoria".">
który odbędzie się 8 listopada (wtorek) o godz. 17.00 w Olivia Sky Clubie (budynek Olivia Tower, 12 piętro, al. Grunwaldzka 472A) Dr hab. Katarzyna Rozmarynowska jest wykładowcą na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej oraz specjalistką w dziedzinie architekury krajobrazu i historii sztuki ogrodowej. Wydała wiele książek m.in."Ogrody odchodzące...?"i "Wędrówki po Wrzeszczu" w wydawnictwie "słowo/obraz terytoria".&sf=true&output=xml" class="col-xs-12 col-sm-6"> GOOGLE CALENDAR